Facebook Youtube LinkedIn

Brno

Dovolte, abychom Vás informovali o změně v naší společnosti k 1.4. 2016. Díky nárůstu poptávek školení šitých na míru potřebám klienta, jsme se rozhodli zrušit otevřené semináře.

Přesto, že máme velký tým 102 lektorů, chceme našim klientům, dnes už po celé ČR, nabídnout specifický servis. Stále více jsou poptávány firemní kunzultace, či speciálně vystavěné vzdělávací programy, které promyšleně kombinují témata a obory s ohledem na pracovní náplně zaměstnanců či manažerů a související změny na pracovním trhu.. Naši klienti stále více využívají dlouholeté manažerské zkušenosti našich lektorů,  proto jako jedni z prvních nabízíme tzv. Interim management, tedy časově ohraničené umístění odborníka na specifickou oblast (výroba, LEAN, procesní řízení, personalistika, obchod, komunikační dovednosti, škola smíchu). Do našeho týmu jsme také přijali specialistu na ESF vzdělávací projekty.

Naším cílem je pomoci našich klientům udržet klíčové pracovníky prostřednictvím kvalitně sestavených programů, určených pro rozvoj znalostí, dovedností a rozvoje osobního potenciálů lidí uvnitř firem. Všechny naše síly proto napínáme tímto směrem. 

 

Pevně věříme, že pozitivní atmosféru, kterou jste vnímali a oceňovali v našich otevřených kurzech, udržíme i nadále uvnitř firemního prostředí.

Stále jsme tu pro Vás. Napište nám.  Tentokrát přijedeme my za Vámi a navrhneme řešení přímo pro Vás.  

Máte zájem o školení? Pak volejte  +420 608 15 18 24 nebo na info@cmlplus.cz